WWE 2K22 na PS5 to prawie 50 GB. Spory rozmiar nadchodzącej gry

News
676V
WWE 2K22
Kajetan Węsierski | 29.01, 10:35

Pamiętacie jeszcze WWE 2K20? Cóż, twórcy na pewno pamiętają, albowiem była to gra, która okazała się ostatnim gwoździem do trumny ich reputacji przy okazji tworzenia serii na licencji najpopularniejszej marki wrestlingowej na świecie. Doszło nawet do tego, że rokrocznie wydawane odsłony zaliczyły przerwę w 2021. Twórcy zapewniają jednak, iż ta wyszła im na dobre i przy okazji powrotu z WWE 2K22 szykują dla nas coś znacznie lepszego - coś, co zatrze niesmak po poprzedniczce.

Do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale już teraz, dzięki profilowy PlayStation Game Size na Twitterze, poznaliśmy rozmiar gry w wersji na PlayStation 5. Zgodnie z informacją, bez Day One Patcha możemy mówić o blisko 50 gigabajtach - dokładnie 47.229. Jest to stosunkowo dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż produkcje na najnowszą konsolę Sony mają zazwyczaj najmniejszą wagę, albowiem SSD skutecznie umożliwia jej kompresję. Cóż, całkiem sporo.

Oczywiście jest to nic w porównaniu do takiego NBA 2K, które przy okazji najnowszej odsłony zajmowało ponad dwukrotnie więcej miejsca. Miejmy nadzieję, że "pół setki" okaże się wystarczającą wagą, aby zmieścić tam porządny gameplay, realistyczne (nieco paradoksalnie) podejście do tematu i całkowite oszlifowanie z komicznych i irytujących bugów. Grę będzie można pobierać od 9 marca, a premiera oczywiście dwa dni później. Czekacie?

WWE 2K22 (PS5)

Rozmiar pliku do pobrania : 47,229 GB (bez patcha Day One)

Wstępne pobieranie: 9 marca (6 marca dla wersji DE)
Premiera: 11 marca (8 marca dla wersji DE)

Źródło: Twitter - PlayStation Game Size

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych