Resident Evil 4 HD Project z datą premiery. Powstające od 8 lat dzieło fanów zachwyca jakością na zwiastunie

News
937V
RE4
Bartosz Dawidowski | 27.01, 13:26

Powstający od 8 lat, niesamowicie atrakcyjny wizualnie mod Resident Evil 4 HD Project, jest wreszcie gotowy do premiery.

Prace nad Resident Evil 4 HD Project zaczęły się już w 2014 roku i już w najbliższych dniach zostaną sfinalizowane. Autorzy tego fantastycznie prezentującego się dzieła ogłosili, że wydadzą je już 2 lutego 2022 .

Projekt powstawał, ponieważ fani uznali, że pecetowe wydanie Resident Evil 4, wprowadzone na Steam w 2014 roku, nie było satysfakcjonujące wizualnie. Mod poprawia rzeczoną edycję z komputerów osobistych pod względem jakości tekstur. Dwójka miłośników serii zabrała się za udoskonalenie/zmianę wszystkich tekstur z gry, dotyczących nie tylko wyposażenia lokacji, podłoża, ale też samych postaci czy wrogów. Autorzy zadbali też o ulepszone oświetlenie.

Poniżej możecie sprawdzić, o jakiej jakości tekstur tutaj mowa. Fani przygotowujący od 8 lat projekt naprawdę dali z siebie wszystko, totalnie odmieniając wizerunek Resident Evil 4.

Mod zostanie opublikowany za darmo 2 lutego 2022 r. Pliki będą kompatybilne ze steamowym wydaniem Resident Evil 4 (w wersji 1.0.6 i 1.1.0).

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=57q_IkEPd18

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych