Sony promuje nowe gry na PS5 i PS4. Uncharted wśród najważniejszych premier

News
1049V
Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodzei
Iza Łęcka | 26.01, 10:43

Przygody poszukiwaczy skarbów powracają z dalekiej podróży za sprawą najnowszego pakietu. Redakcja PlayStation Access przedstawiła produkcje zmierzające na konsole PlayStation - dla wielu graczy najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia będzie debiut Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei.

2022 rok dla społeczności PlayStation stoi pod znakiem wielkich i obiecujących pozycji od PlayStation Studios. Wiemy również, że w nadchodzących miesiącach nowi odbiorcy będą mogli wkroczyć w światy wcześniej dostępne wyłącznie dla użytkowników konsol Sony. Zgodnie z ostatnim raportem niedawno wydany God of War osiągnął znakomity start na PC. Czy zestaw sygnowany marką Uncharted podąży tą drogą? Na potwierdzenie daty premiery Kolekcji Dziedzictwo Złodziei na komputerach osobistych jeszcze czekamy, tymczasem już za kilka dni Nathan z ekipą wkroczy na PlayStation 5.

Redakcja PlayStation Access promuje także inne tytuły - połączenie przygodówki ze zręcznościówką i dobrą muzyką w tle (The Artful Escape) oraz grę nastawioną na zabawę w kooperacji (Cannibal Cuisine). Druga ze wskazanych propozycji może zainteresować entuzjastów gotowania - wcielając się w kanibali będziemy rozpieszczać podniebienia klientów na tropikalnej wyspie.

The Artful Escape, tytuł wydawany przez Annapurna Interactive, kilka miesięcy temu, podczas premiery na Xboksach i PC, spotkał się z całkiem przychylnym przyjęciem, osiągając średnią na poziomie 77%. Pomimo narzekań na niski poziom trudności, recenzenci doceniali oprawę wizualną produkcji oraz idealnie dopasowaną ścieżkę dźwiękową. Uzupełnieniem wszelkich wrażeń są sekwencje humorystyczne i niezwykle pozytywna atmosfera.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych