HBO Go przestaje działać na starszych telewizorach. Komunikat HBO Polska

Filmy i seriale
2180V
HBO go
Bartosz Dawidowski | 25.01, 09:58

Prawdopodobnie już w marcu otrzymamy w Polsce dostęp do HBO Max. W tej chwili subskrybenci cały czas korzystają z aplikacji HBO Go, która niestety sprawia użytkownikom coraz większe problemy.

Użytkownicy HBO Go narzekają od wczoraj na odcięcie wielu starszych modeli telewizorów od aplikacji firmy. Okazuje się, że wyświetlacze wyposażone w system operacyjny Tizen (głównie Samsungi sprzed 2016 roku) czy starsze wersje WebOS (LG) przestały nagle współpracować z HBO Go. Przy próbie uruchomienia aplikacji wyświetla się komunikat: "Niestety, to urządzenie nie jest już wspierane". Problem dotyczy też konsoli PlayStation 3, gdzie już we wrześniu 2021 roku wycofano się ze wsparcia dla HBO Go. Jest to zaplanowane działanie HBO, które zachęca do przejścia na "inne urządzenia".

HBO Polska wydało w tej kwestii komunikat:

Warto w tym miejscu dodać, że słabo HBO Go działa od dawna na PS4, gdzie apka potrafi się regularnie zawieszać. Miejmy nadzieję, że sytuacja uzdrowi się w momencie wypuszczenia aplikacji HBO Max, do czego może dojść w Polsce już w marcu 2022 r.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hbo-go-hbo-max-samsung-tizen-nie-dziala-platforma-streamingowa-problem

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych