God of War w trybie ziemniaka wygląda zabawnie. Gameplay pokazuje specjalną wersję gry

News
4575V
God of War ziemniak
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 07:00

God of War może na PC wyglądać znakomicie, ponieważ Santa Monica Studio podkręciło oprawę dopieszczając przygodę Kratosa. Jak jednak będzie prezentować się tytuł na ekstremalnie niskich ustawieniach? Zobaczcie rozgrywkę z „Potato Mode”.

Kratos nie bierze jeńców i według ostatniego raportu gra zanotowała na PC bardzo dobry start. Wszystko za sprawą dobrej podstawy, która już na PS4 zachwycała graczy oraz dzięki dobrze opracowanemu portowi.

God of War na PC może błyszczeć, ale poniższy gameplay pokazuje, jak historia Sony wygląda na „ekstremalnie niskich ustawieniach”. Gra nadal działa, jednak na filmie zobaczycie tytuł w nowych barwach.

Muszę na pewno ostrzec, że rozgrywka pokazuje sam początek przygody Kratosa, ale raczej w takich okolicznościach trudno mówić o spoilerach. Opowieść została pozbawiona tekstur i w niektórych miejscach nie przypomina tytułu od wewnętrznego studia Sony. To pewnie nie koniec ciekawych przeróbek God of War, ponieważ na PC powstają już najróżniejsze mody, które mają zastąpić Kratosa i wprowadzić do świata zupełnie inne postacie lub modyfikacje zmieniające oręż boga wojny.

Sprawdźcie naszą recenzję God of War na PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych