God of War ze znakomitym wynikiem na Steam? Gra Sony miała osiągnąć duży sukces

Plotka
1592V
God of War PC
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 17:09

Sony wciąż nie podało oficjalnych wyników God of War na PC, ale według danych ze SteamSpy produkcja osiągnęła duży sukces. Biorąc pod uwagę okoliczności, japoński gigant może ze spokojem patrzeć na podróż Kratosa, który podbija kolejną platformę.

God of War jest dostępny na Steam od 14 lutego, więc dopiero w najbliższy piątek będziemy mogli oficjalnie mówić, że tytuł jest dostępny na platformie Valve od całych dwóch tygodni. Japończycy jeszcze nie potwierdzili dokładnych danych sprzedaży, ale SteamSpy w oparciu o liczbę graczy, którzy posiadają grę przedstawiło szacunkowy wynik.

Według udostępnionych informacji – God of War już teraz przebił 1 mln sprzedanych egzemplarzy, a rezultat ten nie uwzględnia kopii na profilach, które są ustawione na prywatne. W dodatku tytuł jest dostępny także na Epic Games Store.

Musimy pamiętać o okolicznościach, ponieważ God of War jest dostępny na PS4 od 2018 roku, pozycja trafiła do oferty PS Plus Collection i opowieść mogliśmy kupić na wielu wyprzedażach. Mimo to produkcja w kilka dni notuje 1 mln sprzedanych egzemplarzy, co jest naprawdę dobrym rezultatem.

Warto na pewno zwrócić uwagę, że God of War jest pierwszą grą Sony, która przez dwa tygodnie (biorąc pod uwagę kilka dni pierwszego weekendu i cały kolejny tydzień) nie oddała pierwszego miejsca w zestawieniu sprzedaży Steam. Tytuł wciąż znajduje się na najwyższym miejscu podium.

Sprawdźcie naszą recenzję God of War.

God of War PC Steam

Źródło: dsogaming

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych