Xbox Game Pass z kolejną grą na marzec. Microsoft zadbał o premierę w usłudze

News
4243V
Xbox Game Pass grafika
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 07:30

Klienci Xbox Game Pass mogą szykować się na kolejną produkcję, która zadebiutuje w bibliotece amerykańskiej usługi. Annapurna Interactive przedstawiło datę premiery A Memoir Blue i tytuł już w marcu zadebiutuje na kilku platformach.

Microsoft małymi krokami szykuje graczy na nadciągającą ofertę Xbox Game Pass i choć wczoraj poznaliśmy pierwszą grę na luty, to tym razem możemy przedstawić produkcję, która zostanie udostępniona w marcu.

A Memoir Blue to narracyjna przygodówka, która została opracowana przez niezależne studio Cloisters Interactive, jednak trzeba zaznaczyć, że wydaniem pozycji zajmuje się znana firma Annapurna Interactive. Deweloperzy przedstawią historię pływaczki, która mierzy się z demonami przeszłości.

Tytuł za 58 dni, czyli 24 marca, zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu, komputerach osobistych oraz PC, a zarazem opowieść zostanie udostępniona w ramach Xbox Game Pass. Fani wymagających przygód zapoznają się z A Memoir Blue dzięki abonamentowi Microsoftu.

A Memoir Blue nie będzie na pewno przygodą dla każdego, ale pewnie wielu graczy chętnie zapozna się z opracowanymi wydarzeniami. Warto przypomnieć, że jest to druga gra zmierzająca do Xbox Game Pass w marcu – wcześniej informowaliśmy o FAR: Changing Tides.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych