Xbox Game Pass w lutym z pierwszą grą. Microsoft potwierdza datę premiery dobrze ocenianej produkcji

News
7716V
Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 18:05

Microsoft pewnie dopiero w przyszłym tygodniu przedstawi ofertę Xbox Game Pass na luty, ale możemy potwierdzić kolejną produkcje, która zmierza do abonamentu amerykańskiej korporacji. Firma właśnie ujawniła ostateczną datę premiery Dreamscaper.

Xbox Game Pass został w zeszłym tygodniu rozbudowany o kilka tytułów, ale entuzjaści usługi mogą już wyczekiwać na kolejne ruchy amerykańskiego giganta. Korporacja z Redmond powinna na początku przyszłego tygodnia opublikować oficjalną listę gier zmierzających do usługi, ale nawet w tej sytuacji otrzymaliśmy bardzo ciekawą wiadomość.

Dreamscaper zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz Xboksie One już 3 lutego i propozycja od premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ tytuł w zeszłym roku trafił na PC i Nintendo Switcha (oceny na poziomie 80-82%).

Twórczość Afterburner Studios łączy elementy gry RPG z rogalem, a deweloperzy podczas opracowania pozycji inspirowali się serią The Binding of Isaac. Produkcja przedstawia losy cierpiącej na depresję dziewczyny, która musi radzić sobie z własnymi demonami.

Dreamscaper było chwalone za oprawę, mocny soundtrack, gameplay zachęcający do kolejnych sesji („jeszcze tylko jedna runda”) oraz angażującą historię. Twórcom udało się zadbać o świetną atmosferę. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych