Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2021 13:27
Brooklyn 9-9
611V

Brooklyn 9-9 na zwiastunie ostatniego sezonu. Fani powinni przygotować się na „ostatnią jazdę”

W przyszłym miesiącu nastąpi początek wielkiego zakończenia „Brooklyn 9-9”. Będzie to ostatni i jednocześnie najkrótszy sezon. Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna – zobaczcie materiał promujący finałowe perypetie Peralty, Amy, Terry'ego czy kapitana Holta.

„Brooklyn 9-9” zadebiutował w 2013 roku, niemal od początku spotykając się z przychylnością widzów z różnych części świata. Andy Samberg, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz, Joe Lo Truglio, Dirk Blocker oraz Joel McKinnon Miller pokusili się o bardzo kreatywne i przyjemne kreacje barwnych postaci, jakimi są funkcjonariusze jednego z nowojorskich komisariatów. Po kilku latach przyszedł czas na pożegnanie się z sympatycznymi policjantami i zakończenie produkcji.

12 sierpnia zadebiutuje pierwszy z dziesięciu epizodów 8. sezonu serialu, natomiast ostatnia historia zostanie wyemitowana 16 września. Obecnie nie wiemy, kiedy będą one dostępne w Polsce. Widzowie nie mogą jednak liczyć na następne zabawne zdarzenia na posterunku, bowiem już w lutym zapowiedziano zakończenie prac nad produkcją.

"Jake i drużyna muszą starać się pogodzić życie osobiste z karierą zawodową w trakcie bardzo trudnego roku".

Pierwszy zwiastun serii zatytułowany „ostatnia jazda” zebrał sporo pozytywnych reakcji, lecz wielu widzów nie potrafi się pogodzić z zakończeniem, podkreślając, że nadciąga „koniec ery”. Jeden z fanów określił sytuację mianem „parodii”, bowiem ekipa powinna przygotować 9. sezon zawierający dziewięć odcinków, co stanowiłoby klimatyczne zakończenie „Brooklyn 9-9”.

Sprawdźcie nasze najnowsze recenzje: „Legion samobójców”„Czarnobyl 1986”„Wyprawa do dżungli”„Zielony Rycerz” i „Sky Rojo”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Brooklyn 9-9 NBC trailer zwiastun