Darmowy Cyberbang 2069 to symulator randek inspirowany Cyberpunkiem 2077. CD Projekt RED wyraził zgodę na grę

News
2472V
Cyberbang 2069
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 16:37

CD Projekt RED nie zablokował Cyberbang 2069, czyli produkcji mocno inspirowanej Cyberpunkiem 2077. Twórczynie postanowiły zadbać o opowieść przeładowaną randkowaniem i grę możemy pobrać za darmo.

CD Projekt RED wciąż nie zdradza planów na 2022 rok, ale gracze wciąż wyczekują na next-genową aktualizację do produkcji oraz kolejny patch. Jeśli jednak macie ochotę na więcej ekscytujących historii z tego uniwersum, to możecie zainteresować się opowieścią od Triple Thirst. Jest to mały zespół prowadzony przez deweloperki, które postanowiły zrealizować pomysł opracowania symulatora randkowego w świecie Cyberpunka 2077.

Twórczynie Cyberbang 2069 poinformowały, że polskie studio nie zablokowało produkcji i choć pozycja nie jest „wspierana” przez CD Projekt RED, to jednak Triple Thirst odezwało się do deweloperów.

„DARMOWY, NIEOFICJALNY fanowski projekt stworzony za wyraźną zgodą i nie wspierany przez CD Projekt RED”.

Cyberbang 2069 to w zasadzie powieść wizualna, która opiera się na tekście, a gracze mają okazję obserwować wydarzenia związane z czterema postaciami – Sandayu Oda, Goro Takemura, Johnny Silverhand, Viktor Vektor.

Nie brakuje nawet pozytywnych opinii o Cyberbang 2069, bo choć gracze mogliby się spodziewać krótkiej przygody, to jednak niektóre wątki są mocno rozbudowane.

Cyberbang 2069 pobierzecie na stronie Triple Thirst.

Źródło: Thegamer

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych