Nintendo w przyszłym miesiącu pokaże nową grę. Japończycy szykują się do dwóch prezentacji

News
1380V
Nintendo Switch - Joy-Cony
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 14:19

Już wkrótce na rynku zadebiutuje pierwsza ekskluzywna gra zmierzająca w tym roku wyłącznie na Nintendo Switcha, ale możemy podejrzewać, że Big N ma kilka niespodzianek. Jedna z nich ma zostać odsłonięta pod koniec przyszłego miesiąca.

W najnowszym magazynie Nintendo Dream, który zadebiutuje 21 lutego, zostaną przedstawione dwie gry. Dziennikarze otrzymali możliwość opublikowania wcześniej niedostępnych szczegółów z Kirby and the Forgotten Land oraz pokażą „nową grę”. Redaktorzy sami potwierdzili, że „nie spodziewali się”, że ten tytuł zostanie wkrótce pokazany.

„Nowy numer ukaże się w poniedziałek, 21 lutego. Oprócz szczegółowych informacji o Kirby and the Forgotten Land, dołączyliśmy również nową grę, której się nie spodziewaliśmy! Mam przeczucie, że nowy tytuł zostanie ogłoszony”.

Nie możemy mieć aktualnie pewności, jaka pozycja zostanie zapowiedziana w przyszłym tygodniu, ale według dokładniejszego tłumaczenia redakcji Nintendo Life – Big N może szykować się na pokaz kolejnej pozycji z serii Kirby. Nie brakuje głosów, według których Nintendo chce w 2022 roku wrzucić na rynek również kolekcję zbierającą starsze odsłony serii.

Japończycy mogą w ciekawy sposób wykorzystać 30-lecie marki, by nie tylko zapewnić oczekiwany i świetnie wyglądający Kirby and the Forgotten Land, ale również wrzucić na rynek pakiet składający się z kilku klasycznych przygód z tej serii.

Źródło: nintendolife

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych