Kirby and the Forgotten Land wygląda świetnie. Znamy datę premiery

News
861V
Kirby and the Forgotten Land wygląda świetnie. Znamy datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 14:23

Posiadacze Nintendo Switchów muszą szykować się na kolejną przygodę. Już pod koniec marca na platformie Big N zadebiutuje Kirby and the Forgotten Land. Właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery i możemy sprawdzić nowy materiał z gry.

We wrześniu ubiegłego roku Nintendo ujawniło Kirby and the Forgotten Land i choć od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu okazji, by oglądać produkcję, to właśnie możemy sprawdzić nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który jednocześnie potwierdza ostateczną datę premiery.

Kirby and the Forgotten Land zadebiutuje 25 marca i pozycja będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switchu. Opublikowany trailer potwierdza ważną wiadomość – w tytule nie zabraknie kooperacji.

Japończycy pokazali kilka ujęć z gry, która może okazać się kolejną przyjemną ciekawostką Nintendo na 2022 rok. Producent zapowiedział kilka dużych gier na następne miesiące i fani Kirby'ego mogą szykować się na nową przygodę.

Twórcy opracowali wiele nowych umiejętności, dzięki którym różowy bohater będzie mógł rywalizować z oponentami i kontynuować swoją trójwymiarową przygodę.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych