Hidden Deep na rozgrywce. Debiutuje polska gra dla fanów klasycznych horrorów science fiction

News
947V
Hidden Deep  - akcja
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 18:37

Od dzisiaj w programie Wczesnego Dostępu na Steam znajdziemy Hidden Deep. Jest to ciekawa propozycja dla fanów takich filmów jak „Obcy” i „Coś”. Twórca stawia przed graczami duże wyzwanie i najnowszy gameplay w dobry sposób pokazuje tytuł.

Hidden Deep to dwuwymiarowy horror przygotowany przez jednoosobowe studio Cogwheel Software. Łukasz Kałuski przez sześć lat samotnie rozwijał produkcję i w końcu otrzyma konkretne informacje zwrotne od szerokiej publiki. Jego pozycja już dzisiaj będzie dostępna na platformie Valve.

Twórca postanowił oddać w ręce graczy grupę badaczy, którzy eksplorują tajemniczy kompleks – w trakcie rozgrywki wykorzystamy zróżnicowany sprzęt, by przedostać się przez kolejne mroczne korytarze.

W Hidden Deep naszym zadaniem jest zbadanie kompleksu, gdzie wcześniej została wysłana pierwsza grupa badaczy, jednak kontakt ze specjalistami się urwał, a gracz musi odkryć, co kryje się w tajemniczym miejscu.

Jest to solowy, ale bardzo ciekawy projekt i produkcja może trafić w gust graczy, którzy oczekują wymagających i często przerażających przygód. Poniższy materiał bardzo dobrze przedstawia projekt – to 21 minut czystej rozgrywki. Warto na pewno zwrócić uwagę na system wspinaczki, który pozwoli zainteresowanym eksplorować tereny.

Zobaczcie także premierowy zwiastun:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper