Pokemon Legends: Arceus dostępne do przedpremierowego pobrania. Waga gry nie przeraża

Gry
1805V
Pokemon Legends: Arceus
Kajetan Węsierski | 23.01.2022, 13:30

Premiera Pokemon Legends: Arceus to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich fanów marki na świecie (sprawdźcie nasze wrażenia z gry) - szczególnie tych, którzy od dawna czekali na odświeżenie formuły związanej z grami wideo o popularnych stworkach. Projekt wyciekł niedawno do Internetu, więc należy być uważnym i ostrożnie podchodzić do jakichkolwiek wiadomości - te mogą bowiem serwować nam niechciane spoilery.

Zdecydowanie lepszą opcją na przygotowanie się do debiutu wyczekiwanego projektu jest skorzystanie z możliwości przedpremierowego pobrania gry na Nintendo Switch! Nie jest to bynajmniej codzienna akcja ze strony gigantów rozrywki, ale wiele osób na pewno skorzysta z okazji, aby już od pierwszej minuty wyruszyć na przemierzanie cudownego i otwartego świata i zostać Mistrzem Pokemon. Aż nie chce się czekać! 

Przy okazji możliwości przedpremierowej instalacji, poznaliśmy także rozmiar gry - okazuje się, iż nie obciąży ona znacznie naszych "Pstryków", albowiem mówimy tu zaledwie o 6 gigabajtach. Do przeżycia, prawda? Co więcej - zgodnie z promocją, każdy, kto od teraz, aż do marca, zakupi produkcję w wersji cyfrowej, dostanie 30 Heavy Balls (ulepszone pokeballe) na start. 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper