Life is Strange Remastered Collection opóźnione na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje nieco później

News
542V
Life Is Strange
Kajetan Węsierski | 23.01, 11:30

Life is Strange Remastered Collection to jeden z tych tytułów, na które wielu graczy czeka ze zniecierpliwieniem. Gra została zapowiedziana już jakiś czas temu i ma pozwolić nam poznać bardzo ciepło przyjęte przygody w odświeżonej formule. Będzie to świetna opcja dla tych, którym spodobało się najnowsze Life is Strange: True Colors - wcześniejsze odsłony bynajmniej nie odstają i warto je poznać! 

Niestety okazuje się, iż choć na Google Stadia, PlayStation, Xboksy oraz PC tytuł rzeczywiście zadebiutuje 1 lutego, jak wcześniej to zapowiadano, to pojawiły się problemy z wersją na Nintendo Switch. Zgodnie z oficjalnym komunikatem udostępnionym przez twórców, pojawiły się pewne problemy i prace zaliczą małą obsuwę. Potrzeba nieco więcej czasu na dopracowanie projektu - zostanie on wydany nieco później w tym roku. 

Fanów może martwić oczywiście fakt, iż nie podano nawet przybliżonej daty takiej premiery. Oznacza to tyle, że możemy tu mówić o czymś wciąż stosunkowo niepewnym. I warto mieć tu na uwadze, że jest to drugie przesunięcie w historii developmentu tego projektu. Wcześniej zestaw odświeżonych gier miał zadebiutować jeszcze 2021 roku. Teraz - szczęście w nieszczęściu - przeniesiono wyłącznie wersję na hybrydową konsolę od Nintendo. 

Aktualizacja od ekipy Life is Strange

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych