Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.09.2021 08:30
Life is Strange Remastered Collection data
854V

Life is Strange: Remastered Collection z potwierdzoną datą premiery! Square Enix zapowiada odświeżenie

Square Enix wreszcie podało nową datę dla wyczekiwanego zestawu odświeżonych odsłon ich głośnej serii - zagramy już w lutym przyszłego roku.

Life is Strange Remastered Collection zapowiadało się jako fantastyczna opcja poznania serii od Square Enix przed zagraniem w długo wyczekiwane Life is Strange: True Colors. Wszystko złożyło się niestety tak, że choć najnowszą odsłonę udało się dowieźć na premierę (naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu), to inaczej było z odświeżeniem - to zostało bardzo mocno opóźnione.

Choć zestaw miał zadebiutować 30 września tego roku, to jeszcze w sierpniu dostaliśmy informację, że nowa data premiery będzie miała miejsce na początku 2022. Tak też się stało. Square Enix potwierdziło wczoraj, że Life is Strange Remastered Collection zadebiutuje 1 lutego - oczywiście w przyszłym roku. Oznacza to, że przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Niemniej, jest to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy spekulowali, że być może będzie trzeba wytrzymać nawet dłużej (wszak "początek" roku można rozciąć na naprawdę szeroki okres). A biorąc pod uwagę, że jesteśmy już po jednym opóźnieniu, wydaje się bezpieczne by założyć, że było to ostatnim, a nowa data jest pewna. Cóż, przekonamy się zapewne w najbliższych miesiącach.

Źródło: https://gamingbolt.com/life-is-strange-remastered-collection-will-launch-on-february-1

Tagi: Dontnod Entertainment / Deck Nine Life is Strange Remastered Collection Square Enix