PlayStation i zapowiedź Wstecznej Kompatybilności? Sony błyskawicznie ucięło plotki

News
11194V
PlayStation Japan Reklama
Kajetan Węsierski | 23.01, 09:30

Temat Wstecznej Kompatybilności na konsolach Sony jest w ostatnim czasie niezwykle gorący. Wszystko za sprawą tajemniczych informacji o przedsięwzięciu nazwanym PlayStation Plus Spartacus. Zgodnie z pierwszymi informacjami, ma być to usługa, w której dostaniemy możliwość ogrywania tytułów ze starszych konsol Sony. Nadzieje zostały rozbudzone, więc od tego momentu fani reagują dużo bardziej żywiołowo na każdy - choćby najmniejszy - szczegół.

Tak stało się wczoraj, gdy na Twitterze japońskiego oddziału PlayStation pojawiła się bardzo zagadkowa zapowiedź. We wpisie zamieszczono tekst, iż 1, 2 i 3 to bardzo znaczące slogany dla marki i już 23 stycznia pojawi się zupełnie nowa reklama, w której będziemy mogli usłyszeć gwiazdę sceny muzycznej z Kraju Kwitnącej Wiśni, Kenshi'ego Yonezu. Trzeba przyznać, że brzmiało to dość obiecująco i właściwie trudno się dziwić, że wiadomość wywołała takie poruszenie - zwłaszcza po wyciekach na temat wspomnianego Spartacusa.

Kenshi Yonezu pojawi się w nowej reklamie dla PlayStation.

1, 2 i 3 to slogany dla PlayStation.
Startujemy 23 stycznia.

#PlayHasNoLimits

Trzeba przyznać, iż trudno się dziwić, że informacja wywołała tyle szumu. Sam przyznam, że bardzo szybko zacząłem przekopywać się przez Internet, aby znaleźć więcej informacji na temat tego, czym może być owa kolaboracja. Oczywiście zaproszenie celebryty do takiego ogłoszenia byłoby strzałem w dziesiątkę i wszystko mogło się składać do kupy, ale... Niestety na Wsteczną Kompatybilność jeszcze poczekamy. Odpowiedź bowiem przyszła sama, a wieczorem na tym samym koncie na Twitterze pojawiło się krótkie wyjaśnienie całej akcji.

Kenshi Yonezu pojawi się w nowej reklamie.
Debiut nowego utworu „POP SONG”.

1, 2 i 3 to hasła przewodnie dla PlayStation. Dzisiaj „123 Early Access” pojawi się losowo na PS5/PS4.

Wychodzi bowiem na to, iż Kenshi Yonezu wystąpi w nowej reklamie PlayStation, aby zaprezentować swoją nową piosenkę zatytułowaną "POP SONG". Sama reklama ma podobno nie być związana z żadnym ogłoszeniem, a "1, 2, 3" to nawiązanie wyłącznie do poprzednich konsol Sony i zbitka z datą premiery reklamy, która nastąpi 1.23, a więc 23 stycznia. Zresztą, prawdopodobnie udało się już nawet dokopać do reklamy, która od 17 stycznia wisi na kanale PlayStation Japan jako "unlisted". Możecie ją sprawdzić poniżej, choć próżno doszukiwać się na tam plotek na temat Spartacusa:

Źródło: Twitter

Komentarze (192)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych