The Legend of Zelda: Majora's Mask zmierza do Nintendo Switch Online! Gra trafi do rozszerzonego abonamentu

News
1055V
The Legend of Zelda: Majora’s Mask
Kajetan Węsierski | 22.01, 12:30

Nintendo Switch Online nie jest abonamentem perfekcyjnym - w zasadzie wiele osób subskrybuje tę usługę wyłącznie przez wzgląd na stosunkowo niską cenę, a gier, które są tam udostępniane, raczej nie sprawdza. Przez większość czasu mówiliśmy bowiem o tytułach niejako archaicznych i zdecydowanie kierowanych do fanów retro. Na szczęście pod koniec roku zaczęło się to nieco zmieniać za sprawą lepszych i nowych produkcji, które udostępnia nam Nintendo ze swojego katalogu.

Teraz wiemy też, że w lutym będzie to kontynuowane w najlepszej możliwej formie, a my możemy liczyć na naprawdę głośną i mocną grę. Jak poinformowało nas Nintendo, w Nintendo Switch Online + Expansion Pack (wyższej wersji abonamentu) zadebiutuje The Legend of Zelda: Majora's Mask z Nintendo 64! Jest to kolejny kapitalny tytuł po tym, jak pojawiło się choćby świetnie odebrane Paper Mario.

Niestety nie znamy dokładnej daty (choćby przybliżonej części miesiąca), w której gra zostanie udostępniona. Prawdopodobnie kilka dni przed samym debiutem Nintendo poinformuje nas o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, a być może otrzymamy także specjalny zwiastun na tę okazję. Oczywiście o wszystkim będziemy Was na bieżąco informować. I pozostaje liczyć, że passa dobrych gier z N64 w Nintendo Switch Online + Expansion Pack będzie kontynuowana.

Uratuj Terminę, zanim spotka ją straszliwy los!

The Legend of #Zelda: Majora's Mask pojawi się na #NintendoSwitch dla subskrybentów #NintendoSwitchOnline + Expansion Pack w lutym!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych