Cyberpunk 2077 ze znakomitymi modyfikacjami. Survival Mode i 120 nowych zadań

News
4155V
V w Cyberpunk 2077 - walka
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 19:46

Twórcy nieoficjalnej zawartości do ostatniej gry polskiego studia przedstawili swoje najnowsze dokonania. Cyberpunk 2077 otrzymał szereg nowych zadań oraz tryb przetrwania, którego głównym celem jest pogłębienie doświadczenia na ulicach niebezpiecznej, futurystycznej metropolii.

Obecnie CD Projekt RED pracuje nad kolejnymi udogodnieniami do przygody w Night City – część graczy z niecierpliwością wyczekuje wiadomości na temat next-genowego wydania, inni nie mogą się doczekać zwykłej aktualizacji, bo o grze od pewnego czasu jest nieco cicho... Z pomocą przychodzą jednak modderzy, którzy chwalą się kolejną zawartością – tym razem będziemy musieli nieco zadbać o potrzeby V.

Live in Night City to modyfikacja, która wprowadza do produkcji CD Projekt RED na PC nową mechanikę. Gracze będą musieli zadbać o wypoczynek, poziom nawodnienia i odżywienia V – jeżeli niedostatecznie poradzimy sobie z potrzebami bohatera, jego sprawność się obniży. Docelowo twórca moda zakłada, że nasza postać będzie mogła nawet umrzeć, zatem systematycznie, w regularnych odstępach musimy karmić V, pić i zapewniać odpoczynek w jego kwaterze, pamiętając przy tym, że chociażby picie alkoholu obniży poziom nawodnienia.

Natomiast Quest Mod uwzględnia aż 120 prostych zadań, bazujących na kontraktach Kill, Escort oraz Explore, a nagrodą za ich wykonanie są nowe środki pieniężne.

Źródło: wccftech

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych