Cyberpunk 2077 z next-genową aktualizacją i patchem 1.5 coraz bliżej? Twórcy szykują graczy na nowości

News
5154V
Johnny z Cyberpunka 2077
Iza Łęcka | 17.01, 12:59

Już wkrótce możemy otrzymać sporo pozytywnych informacji na temat next-genowego Cyberpunka 2077 i oczekiwanej aktualizacji 1.5. W ostatnim czasie na serwerach Steam wylądowała łatka – zawartość dodano po dłuższej przerwie.

CD Projekt RED przeszedł już długą drogę z przygodą V. Po przesunięciu terminu premiery next-genowego wydania na następne miesiące, o produkcji zrobiło się nieco ciszej. Wiemy, że studio pracuje nad edycją wykorzystującą moc najnowszych urządzeń Sony oraz Microsoftu, co więcej, możemy podejrzewać, że przebudowane systemy oraz nowości zostaną dodane także na PC. Jednocześnie rozwiązywane są błędy i mniejsze usterki, na które natknęli się gracze ogrywający pozycję.

Przedstawiciele zespołu, nauczeni doświadczeniem, swego czasu ogłosili, że next-genowa edycja zadebiutuje w pierwszym kwartale 2022 roku, lecz najnowsze doniesienia sugerują, że niebawem możemy doświadczyć pewnych zmian. Kilka dni temu na Steam wrzucono nowe pliki – to pierwsza aktualizacja zawartości od października ubiegłego roku, która została opisana jako "testing branch".

Cyberpunk 2077 i tajne nowości

Na platformie Valve nie znajdziemy szczegółów dotyczących tajemniczego patcha oraz rozmiarów plików. Wszystko jednak wskazuje na to, że CD Projekt RED nie próżnuje i testuje zawartość, na którą czekają gracze od wielu miesięcy.

Źródło: Altchar

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych