Serious Sam: Siberian Mayhem na pierwszej rozgrywce. Gameplay w 4K i 60 fps

News
1108V
Serious Sam: Siberian Mayhem
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 20:51

Wybuchowy i pełny potworów materiał z rozgrywki powinien zachęcić graczy do Serious Sam: Siberian Mayhem. Wydawca przygotowuje graczy na wielką premierę.

Na początku zeszłego tygodnia Devolver Digital potwierdził przecieki i zapowiedział Serious Sam: Siberian Mayhem. Jest to samodzielna produkcja rozszerzająca historię z Serious Sam 4, ale twórcy nie zdecydowali się na opracowanie klasycznego dodatku, a postanowili na samodzielną przygodę. Premiera gry odbędzie się 25 stycznia, więc dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się konkretny fragment rozgrywki z produkcji.

Serious Sam: Siberian Mayhem nie wprowadzi większej rewolucji w serii, ale entuzjaści tego IP mogą szykować się na kilka godzin biegania po zimowych terenach, gdzie za pomocą zróżnicowanych broni będą wybijać kolejne stwory.

Aktualnie Serious Sam: Siberian Mayhem został zapowiedziany na PC, ale możemy podejrzewać, że to wyłącznie kwestia czasu i w pewnym momencie deweloperzy zapowiedzą wydanie na konsole. Podobną sytuację widzieliśmy w przypadku Serious Sam 4 – gra pod koniec zeszłego roku trafiła na platformy Sony i Microsoftu, a nawet zadebiutowała w abonamencie Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper