Hellblade 2 zachwyca. Twórcy pokazują Senuę, a gracze porównują bohaterkę do Aloy

News
3410V
Hellblade 2 zachwyca - Senua
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 19:25

Microsoft wciąż nie zdradza premiery Hellblade 2, ale Ninja Theory ponownie prezentuje materiały z prac nad oczekiwanym tytułem. Twórcy tym razem pokazali twarz bohaterki, która jest dosłownie przeładowana szczegółami.

Pod koniec zeszłego roku zobaczyliśmy pierwszy fragment rozgrywki z Hellblade 2. Produkcja wyglądał tak dobrze, że deweloperzy musieli potwierdzić, że to faktycznie gameplay i tak prezentuje się przygoda zmierzająca na Xboksy Series X|S i PC.

Teraz deweloperzy pokazali twarz głównej bohaterki – twórcy skupili się na dokładnym zaprezentowaniu skóry oraz oczu i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę znakomicie. Możemy podejrzewać, że przerywniki filmowe w Hellblade 2 będą wyglądać doskonale.

„Senua ożywa w Senua's Saga: Hellblade II dzięki opracowaniu przez nas materiałów skóry i oczu na podstawie zdjęć referencyjnych studia”.

Senua od dawna jest porównywana z Aloy, ponieważ w tym wypadku deweloperzy opracowują silne protagonistki, które są stawiane przed dużymi wyzwaniami. W jednej z wiadomości pojawiło się bezpośrednie porównanie obu postaci.

Źródło: Twitter: NinjaTheory

Komentarze (115)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych