EA Play w znakomitej promocji. Gracze w dobrej cenie otrzymają dostęp do gier EA

Promocje gier
1987V
EA Play
Wojciech Gruszczyk | 19.01.2022, 17:07

Electronic Arts zaprasza graczy do nowej promocji, dzięki której zainteresowani w bardzo dobrej cenie zapoznają się z katalogiem EA Play. Z oferty mogą skorzystać gracze na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.

EA Play jest dostępny na komputerach oraz konsolach, jednak musimy pamiętać, że Microsoft dołączył ofertę do swojego abonamentu. To pewnie z tego powodu posiadacze Xboksów nie mogą skorzystać z najnowszej promocji Electronic Arts.

Wydawca serii FIFA chce zachęcić graczy do swojego abonamentu i teraz użytkownicy mogą za 14.99 zł otrzymać dostęp do EA Play na trzy miesiące. W standardowej sytuacji jest to cena za jeden miesiąc.

Jest to przyjemna, noworoczna oferta, która może sprawić, że kolejni gracze doładują konta i zapoznają się z pozycjami przygotowanymi przez wewnętrzne studia Electronic Arts.

W EA Play znajdziecie między innymi: Mass Effect Edycja Legendarna, It Takes Two, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Star Wars Squadrons czy też Star Wars Jedi Upadły Zakon. Już w zasadzie ten zestaw powinien zachęcić do propozycji, ponieważ za 15 zł zdążycie zapoznać się z wieloma tytułami EA.

EA Play w promocji na 3 miesiące:

Źródło: Twitter: EAPlay

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper