Hogwarts Legacy w 2022 roku! Wydawca reaguje na plotki i potwierdza tegoroczną premierę

News
1905V
Harry
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 14:22

W ostatnich dniach pojawiło się sporo plotek dotyczących kolejnego opóźnienia premiery Hogwarts Legacy. Warner Bros. nie chce wprowadzać zamieszania, więc firma opublikowała bardzo dobrą wiadomość – gra zadebiutuje w 2022 roku.

Na początku tygodnia pojawiły się przecieki, według których twórcy Hogwarts Legacy potrzebują jeszcze więcej czasu na dopracowanie gry... A jednocześnie mogliście wpaść na przecieki dotyczące premiery pod koniec 2022 roku.

Warner Bros. najwidoczniej postanowiło zareagować na liczne doniesienia i na witrynie Wizardingworld.com przedstawiono plany na najbliższe 12 miesięcy – firma podkreśla, że już w kwietniu zadebiutuje „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, ale następnie możemy oczekiwać produkcji:

„Gra wideo Hogwarts Legacy pojawi się w tym roku

Rok 2022 to również rok, w którym ukaże się bardzo oczekiwana gra konsolowa z wytwórni Warner Bros. Games - Hogwarts Legacy”.

Firma wciąż nie potwierdza daty premiery, ale możemy założyć, że faktycznie w następnych miesiącach odbędzie się konkretna prezentacja, po której poznamy ostateczne szczegóły dotyczące debiutu. Twórcy i wydawca muszą w tym wypadku zadbać o odpowiednią promocję IP, ale na pewno znajdą się chętni, którzy zdecydują się zaproponować przygodę szerokiej publice.

Hogwarts Legacy dla wielu graczy może okazać się jedną z najważniejszych premier najbliższych 12 miesięcy, ponieważ marka cieszy się wielką popularnością.

Źródło: wizardingworld

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych