Harry Potter potrzebuje znacznie więcej czasu? Hogwarts Legacy może nie zadebiutować w 2022 roku

Plotka
1286V
Pasowanie na ucznia - Dziedzictwo Hogwartu
Iza Łęcka | 17.01, 09:02

Od miesięcy czekamy na pełną prezentację Hogwarts Legacy, jeśli jednak wierzyć najnowszym doniesieniom, produkcja może nie znaleźć się na rynku w następnych miesiącach. Colin Moriarty wspomniał o problemach tytułu.

Harry Potter jest marką o światowej popularności, która posiada spore grono fanów. Nikogo więc nie powinny dziwić entuzjastyczne reakcje, jakie wywołał pierwszy pokaz Hogwarts Legacy. Pierwotnie premiera pozycji miała odbyć się w 2021 roku, ale Avalanche Software opóźniło debiut na 2022 rok i jak dotąd nie podzieliło się zbyt wieloma materiałami z pozycji.

Cisza może okazać się znacząca i wcale nie zwiastować dobrych informacji. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Hogwarts Legacy może zaliczyć kolejne opóźnienie. O problemach gry wypowiedział się Colin Moriarty w swoim podcaście Sacred Symbols+:

„Słyszałem za kulisami, że gra nie wyjdzie w tym roku i że ma jakieś kłopoty”.

Dziennikarz nie zdradził więcej szczegółów, tymczasem entuzjaści magicznego świata ciągle oczekują na rozbudowaną prezentację RPG-a akcji. Warner Bros. zapewne będzie potrzebowało kilku miesięcy na szczegółową promocję historii, lecz na razie stroni od udzielenia bardziej szczegółowych informacji.

Już w listopadzie przekazywaliśmy, że produkcja Avalanche Software prawdopodobnie zadebiutuje po filmie „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – we wskazanym czasie wytwórnia rozpoczęła kampanię marketingową widowiska i zaprezentowała pierwszy zwiastun, natomiast gra nadal czeka na swoje pięć minut.

Źródło: VGC

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych