Nowe gry debiutujące na PS5 i PS4. Jakie produkcje sprawdzimy w tym tygodniu?

News
1191V
Para grająca na PS5
Iza Łęcka | 19.01, 11:38

Pierwsze tygodnie nowego roku przynoszą drobną rozgrzewkę przed intensywnymi miesiącami, jakie czekają społeczność skupioną wokół sprzętów Sony. Redakcja PlayStation Access ponownie opracowała materiał poświęcony najbliższym premierom.

Na konsolach Sony w tym tygodniu zadebiutują Tom Clancy's Rainbow Six Extraction, Blackwind i Windjammers 2. Tytuł Ubisoftu nie miał zbyt łatwej drogi do premiery, a wszystko za sprawą licznych przesunięć oraz kontrowersji związanych z nazwą. Seria doczekała się jednak rozbudowy, a w nowej propozycji kluczowa jest walka z zabójczym pasożytem i doskonała współpraca pomiędzy operatorami. Na PlayStation 5 gracze przystąpią do walki w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, natomiast użytkownicy starszej generacji doświadczą zmagań w 1080p przy 30 fps.

Równie dużym wyzwaniem może okazać się najnowsza gra studia Drakkar Dev – w Blackwind poznamy zakamarki obcej planety, która oprócz wielu surowców wypełniona jest hordami potworów. By chronić się przed niebezpieczeństwem bohater skorzysta z prototypowego mecha. Sympatycy nieco lżejszych pozycji mogą sprawdzić kontynuację debiutującego wiele lat temu Windjammers. Zręcznościówka, w której uczestnicy zdobywają punkty, rzucając dyskiem, doczekała się nowych stadionów, świeżych zagrań i zawodników z unikatowymi umiejętnościami.

Pamiętajmy, że dzisiaj wystartowała również promocja na PlayStation Store licząca ponad 300 przecenionych pozycji – gracze mogą sięgnąć po wiele znanych tytułów.

Źródło: YouTube PlayStation Access

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper