Dom z Papieru Korea na pierwszym zwiastunie! Netflix prezentuje bohaterów napadu

Filmy i seriale
3779V
Dom z Papieru Korea - Netflix
Iza Łęcka | 18.01, 07:35

Koreańska wersja „Domu z papieru” już wkrótce zadebiutuje na platformie Netflix. Pierwszy trailer mocno nawiązuje do znanej sceny z oryginału i ukazuje aktorów wcielających się w członków ekipy Profesora. Napad czas zacząć!

Szał na „Dom z papieru” nadal trwa – mimo że główna seria tego światowego fenomenu doczekała się już finału, Netflix czerpie z ogromnej popularności oraz potencjału historii i rozbuduje wątek o kolejne produkcje. Pod koniec roku platforma zapowiedziała spin-off prezentujący losy Berlina, natomiast już wcześniej wystartowano z pracami nad koreańską adaptacją.

„Money Heist: Korea - Joint Economic Area” to dramat o napadzie na Półwyspie Koreańskim, w którym będziemy śledzić poczynania Profesora i jego zespołu dążących do przeprowadzenia wielkiego skoku.

„Grupa desperatów ukrytych pod maskami łączy siły pod przywództwem mistrza zbrodni znanego jako "Profesor", aby dokonać największego napadu, jaki kiedykolwiek widziała Korea. Zaufaj Profesorowi. Wybierz swoją nazwę miasta. Załóż maskę. Już czas”.

Reżyserem wszystkich odcinków został Kim Hong-sun, a w produkcji wystąpi Park Hae-soo – aktora, który wcieli się w Berlina, wcześniej mogliśmy zobaczyć w „Squid Game” (Player 218). Na ekranie będą mu towarzyszyć Yoo Ji-Tae (Profesor), Jeon Jong-seo (Tokio), Kim Ji-hoon (Denver), Hyun-Woo Lee (Rio), Won-jong Lee (Moskwa), Yoon-ju Jang (Nairobi), Ji-Hoon Kim (Helsinki) oraz Kyu-Ho Lee (Oslo). Alex Pina, twórca i producent wykonawczy oryginalnego hiszpańskiego serialu, pełni funkcję producenta wykonawczego koreańskiego remake'u. 

Serial „wkrótce” zadebiutuje na Netflixie, jednakże nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery. Jeżeli włodarze serwisu planują systematycznie przypominać widzom o lubianej marce, wydaje się bardzo prawdopodobne, że w 2022 roku zadebiutuje „Dom z Papieru Korea”, natomiast w późniejszym czasie bibliotekę serwisu wzmocni przygoda Berlina.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych