Tak może wyglądać Dragon Age 4. Piękna wizja fana w Unreal Engine 5

News
1097V
dragon age 5
Bartosz Dawidowski | 17.01, 12:25

Miliony fanów wyczekują konkretnych wieści o powstającym już od wielu lat Dragon Age 4. By umilić nam oczekiwanie miłośnicy serii tworzą już wizje, jak może wyglądać nowa odsłona tej roleplayowej serii.

Leo Torres, jeden z fanów Dragon Age Inkwizycja, odtworzył w Unreal Engine lokację znaną z hitu RPG od BioWare. Autor podzielił się swoją wizją już w czerwcu 2021 roku. Teraz jednak miejcówka The Cros Fence doczekała się jeszcze ładniejszej grafiki za sprawą przeniesienia jej do środowiska Unreal Engine 5. Zobaczcie sami poniżej, jak to wygląda.

Czy podobnie może się prezentować Dragon Age 4? Jest to możliwe. Ostatnio w Sieci pojawiła się informacja, że BioWare szuka deweloperów obeznanych w pracy nad Unreal Engine 5, by "tworzyć następną odsłonę Mass Effect". Może to oznaczać, że BioWare przerzuciło się z technologii Frostbite na łatwiejszy w opanowaniu silnik Epic Games.

W 2019 roku pojawiły się doniesienia, że okiełznanie technologii Frostbite było koszmarem dla BioWare. Deweloperzy mieli mieć z tym silnikiem szczególny problem właśnie w Dragon Age Inkwizycja. Przejście na Unreal Engine 4/5 wydaje się w takiej sytuacji prawdopodobne..

 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-age-inquisition-ue-5-fan-remake-could-give-you-a-hint-on-the-next-entry/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych