Sekiro ukończone przez gracza z zawiązanymi oczami. Imponujący wyczyn zrealizowany w 2 godziny

News
2793V
Sekiro ukończone przez niewidomą osobę w 2 godziny. Wielki wyczyn
Iza Łęcka | 17.01, 13:38

Sekiro: Shadows Die Twice jest produkcją, która potrafi wymęczyć wielu graczy i przyciągnąć na długie godziny do ekranu. Pomimo wysokiego poziomu trudności, grę From Software można ukończyć bez patrzenia. Jeden z fanów tytułu może pochwalić się niecodziennym dokonaniem – w 2 godziny zdołał uśmiercić najważniejszych bossów.

Podczas weekendowego Awesome Games Done Quick, czyli charytatywnej inicjatywy, w trakcie której zbierane były środki na rzecz osób chorujących na nowotwory, widzowie mogli prześledzić wiele speedrunów, które wywoływały spore emocje. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osiągnięcie streamera o pseudonimie Mitchriz, który wykorzystał wyłącznie słuch, by od początku do końca przejść produkcję From Software.

Tysiące ludzi oglądało wyczyn Mitchriza, który opanował pozycję Japończyków niemal do perfekcji, w dwie godziny pokonał szereg bossów i z sukcesem ukończył całą produkcję. Standardowo na poznanie dzieła studia poświęcimy około 29 godzin, zatem dokonanie robi jeszcze większe wrażenie.

Powinniśmy mieć świadomość, że streamer jest już nieco "zaprawiony w bojach", bowiem pod koniec 2021 roku przeszedł Sekiro: Shadows Die Twice bez patrzenia na ekran. Podczas ostatniej edycji AGDQ plan został jednak zrealizowany przy znacznie większej publiczności.

Awesome Games Done Quick okazało się sporym sukcesem, o czym świadczą środki przekazane na szczytny cel. Podczas wydarzenia zebrano 3 416 729,85 dolarów dla Prevent The Cancer Foundation.

Zmagania Mitchriza zobaczycie poniżej.

Źródło: VGC

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych