Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.06.2014 15:16
Klasyczne Super Mario Bros. nadal żywe - gracze znaleźli błąd w grze po tylu latach
4733V

Klasyczne Super Mario Bros. nadal żywe - gracze znaleźli błąd w grze po tylu latach

Klasyczne marki mają to do siebie, że żyją w umysłach graczy nawet kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat po premierze. Tak jest w przypadku Super Mario Bros., gdzie po 30 latach odnaleziono całkiem przydatny błąd w rozgrywce.

W sieci pojawił się niezwykle ciekawy filmik pewnego użytkownika platformy YouTube z Japonii. Mowa tutaj o rozgrywce w legendarne Super Mario Bros., które debiutowało na konsoli Nintendo Entertainment System (NES).

Wspomniany zapaleniec nagrał film, w którym po 30 latach od premiery klasycznej platformówki przedstawia graczom z całego świata pewien błąd. Okazuje się, że podczas rozgrywki wspomniany glitch pozwala nam na zdobycie praktycznie nieskończonej ilości żyć. Jak to możliwe? Rzućcie okiem na poniższe nagranie!

Super Mario Bros.. to projekt Shigeru Miyamoto, który został wydany w roku 1985 na konsolę NES. Tytuł ten uchodzi za jedną z najbardziej popularnych i najlepszych gier wszech czasów. Klasyczna produkcja była inspiracją dla wielu innych gier platformowych w czasach 8-bitów.

 

Tagi: mario bros Nintendo Super Mario Bros.

Nie przegap