Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2014 19:00
Pierwsze oceny i świeży gameplay z 2014 FIFA World Cup Brazil
931V

Pierwsze oceny i świeży gameplay z 2014 FIFA World Cup Brazil

Do pierwszego gwizdka w Brazylii pozostało jeszcze 57 dni i jakieś 7 godzin – wtedy to na płytę boiska w Sao Paulo wyjdą zawodnicy Brazylii oraz Chorwacji. Jeśli nie możecie się doczekać tego wydarzenia to już w tym tygodniu możecie zagrać kilka spotkań w 2014 FIFA World Cup Brazil. Produkcja Electronic Arts zbiera pierwsze oceny, które prezentują się przyzwoicie.

Według pierwszych informacji 2014 FIFA World Cup Brazil może poszczycić się wyjątkową atmosferą – twórcom udało się odtworzyć klimat wielkich piłkarskich wydarzeń i dzięki temu dla niektórych dziennikarzy ta produkcja jest jedną z najlepszych gier stworzonych z okazji Mistrzostw Świata. Gracze od pierwszego spotkania mogą poczuć, że uczestniczą w wielkim piłkarskim święcie. Z tego powodu tytuł umili nam czas w oczekiwaniu na pierwsze mecze w Brazylii.

W Sieci pojawiają się także bardziej krytyczne głosy, które mówią, że choć jest to dobra gra, to powinniśmy ją traktować wyłącznie jako dodatek do FIFY 14. Nie znajdziemy tutaj wielu innowacji, a grafika nie zachwyca.

Pierwsze oceny:

  • God is a Geek - 90%
  • GameSpot - 80%
  • Game Informer - 80%
  • Game Revolution - 80%
  • Eurogamer - 70%

Argentyna vs. Holandia:

Tagi: