Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2014 17:31
Potrójna japońszczyzna zadebiutuje na europejskim rynku
811V

Potrójna japońszczyzna zadebiutuje na europejskim rynku

Na europejskim blogu PlayStation pojawiła się notka, według której trzy produkcje przygotowane przez japońskie studia Sony, a mianowicie Soul Sacrifice Delta, Freedom Wars oraz Oreshika: Tainted Bloodlines zadebiutują na naszym rynku! W przypadku dwóch pierwszych tytułów pewnie nie będziecie zaskoczeni, jednak o ostatniej pozycji mogliście wcześniej nie słyszeć. 

Soul Sacrifice Delta

Premiera tej produkcji w Europie to w zasadzie żadna tajemnica. Po dość dużym sukcesie pierwszej odsłony mogliśmy oczekiwać, że Sony wyda tę ulepszoną pozycję na naszym rynku. Dostaniemy tutaj jeszcze więcej przeraźliwych potworów, a naszym zadaniem będzie wyeliminowanie wszystkich rywali. Premiera odbędzie się 14 maja. 

Freedom Wars

W zasadzie od pierwszych informacji o tym projekcie mogliśmy przewidzieć, że ten tytuł trafi również do Europy. Aktualnie nie znamy dokładnej daty premiery, jednak pozycja ma zadebiutować na Starym Kontynencie w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. 

Oreshika: Tainted Bloodlines 

Tytuł to interesujący jRPG, w którym pokierujemy przywódcą klanu, a naszym zadaniem jest odczarowanie klątwy, przez którą członkowie naszej rodziny żyją wyłącznie dwa lata. Gra jest inspirowana japońską mitologią. W galerii znajdziecie dwa dodatkowe screeny z tego projektu. 

Tagi: europa Freedom Wars Oreshika: Tainted Bloodlines playstation vita scej Sony Japan Soul Sacrifice Delta