Patryk Jankowski Patryk Jankowski 07.04.2014 16:01
Borderlands: The Pre-Sequel zmierza na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC?
812V

Borderlands: The Pre-Sequel zmierza na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC?

Borderlands to seria gier akcji z elementami RPG, która została zaprojektowana przez studio Gearbox Software. W sieci pojawiły się informacje, jakoby nowa odsłona cyklu trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Powołując się na serwis GamePointsNow uprzejmie donoszę, jakoby na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360 zmierzała kolejna odsłona serii. Rozmawiamy tutaj o Borderlands: The Pre-Sequel, którego akcja rozgrywa się pomiędzy dwiema ostatnimi odsłonami serii. Najprawdopodobniej nad grą pracują specjaliści z 2K Australia, studio które wcześniej współpracowało z Irrational Games przy pracach nad Bioshock: Infinite.

Powołując się na informatorów GamePointsNow stwierdzam, jakoby historia pozwoliła nam się wcielić w następujące postaci - Athena the Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer oraz Fragtrapa. Poniżej możecie wczytać się w oficjalną notatkę na temat Borderlands: The Pre-Sequel:

''Tak jak się pewnie spodziewacie, nowa odsłona serii Borderlands pozwoli na korzystanie z szerokiej gamy uzbrojenia. Skoro akcja gry zabierze nas na Księżyc, będziemy mieli sporo okazji, aby narozrabiać. W grze znajdują się dwa nowe rodzaje uzbrojenia, które pozwolą Ci się wgryźć w oponenta.''

Jeżeli informacje, które opublikował serwis GamePointsNow są prawdą, to oznacza to, że aktualnie aż trzy projekty marki Borderlands są w produkcji. Mowa oczywiście o Borderlands 2 ma PlayStation Vita, przygodowej grze studia Telltale Games, jak również Borderlands: The Pre-Sequel. Którą z nich jesteście najbardziej zainteresowani?

Tagi: borderlands borderlands 2 Gearbox Software