Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.04.2014 14:34
Doom - wersja beta dostępna tylko dla właścicieli PlayStation 4 i Xbox One
925V

Doom - wersja beta dostępna tylko dla właścicieli PlayStation 4 i Xbox One

Wolfenstein: The New Order wiąże się z bezpośrednim dostępem graczy do wersji beta nowej odsłony gry Doom. Bethesda, wydawca gry, poinformowało dzisiaj, jakoby opcja ta była dostępna tylko dla właścicieli PlayStation 4, Xbox One, jak również komputerów osobistych.

Wolfenstein: The New Order to nowa odsłona bardzo popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra trafi na rynek 20 maja tego roku, a dzięki temu gracze otrzymają również dostęp do testów beta nowej odsłony legendarnej serii Doom. Twórcy nie potwierdzili na dzień dzisiejszy, czy mamy do czynienia z pełnoprawną, czwartą częścią gry, czy może ze swojego rodzaju restartem serii.

Co ciekawe, firma Bethesda oficjalnie potwierdziła, że do testów zostaną dopuszczeni tylko i wyłącznie właściciele PlayStation 4 i Xbox One. Wszyscy z Was, którzy zaopatrzyli się w pre-order Wolfenstein: The New Order na konsole starszej generacji, otrzymają oczywiście przepustkę sieciową, którą można będzie aktywować na wyżej wymienionych konsolach. Oto oficjalne stanowisko wydawcy w tej sprawie:

''Dostęp do wersji beta gry Doom jest ściśle powiązany z Twoim zamówieniem przed premierowym. Jeżeli zakupiłeś grę w wersji na starsze platformy, czyli PlayStation 3 i Xboksa 360, otrzymają natychmiastowy dostęp do rozgrywki na platformach nowej generacji. Wszystkie zamówienia złożone na Wolfenstein: The New Order zostaną również uwzględnione na komputerach osobistych - klienci dostaną dostęp do betatestów''

Nadal oczekujemy dokładnej daty premiery wspomnianych wyżej testów. Pamiętajcie jednak, że Wolfenstein: The New Order trafi na rynek już 20 maja tego roku. Na jaką platformę się zdecydowaliście?

Tagi: