Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2014 17:28
Sony dziękuje fanom i deweloperom w ciekawy sposób
864V

Sony dziękuje fanom i deweloperom w ciekawy sposób

PlayStation 4 spotkało się z naprawdę ciepłym przyjęciem przez deweloperów oraz graczy, więc Sony postanowiło stworzyć symboliczny, ale bardzo miły materiał podsumowujący dotychczasowe dokonania PlayStation 4. 

Japończycy premierę PlayStation 4 mogą zaliczyć do naprawdę udanych – gracze do niedawna walczyli o każde pudełka z konsolami, twórcy ciągle zapowiadają ciekawe tytuły, a jeszcze w tym roku na rynek ma trafić wiele pozycji... Pewnie niektórzy z Was oczekują odrobinę innych produkcji, ale jeśli dobrze pamiętam – to i tak premiera ósmej generacji PlayStation wypada naprawdę dobrze. W ciągu roku dostaniemy przynajmniej kilka mocnych gier, które powinny zaspokoić nasz głód i przygotować na kolejne gorące lata.

Materiał został stworzony w miły sposób – przypomina te „ciekawsze” momenty związane z PS4 i przedstawia odrobinę danych. 

Przyznam się, że zobaczyłem ten filmik kilka razy i za każdym razem z uśmiechem na twarzy wspominam zapowiedź PlayStation 4, czy też „formę wymiany gier”. Montaż pierwsza klasa. 

Tagi: playstation 4 Sony trailer