Roger Żochowski Roger Żochowski 24.03.2014 15:57
Uwaga, uwaga. Powstaje Marc Ecko’s Getting Up 2!
577V

Uwaga, uwaga. Powstaje Marc Ecko’s Getting Up 2!

Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure to gra, która ma na karku już osiem lat i mimo dobrych ocen nigdy nie doczekała się kontynuacji. Dlatego mam pytanie do Was użytkownicy PPE - ilu z Was kojarzy markę, albo miała przyjemność zagrać w produkcję sygnowaną nazwiskiem Marca Ecko?

A pytam nie bez kozery, bo wygląda na to, że wkrótce doczekamy się jej kontynuacji. Twitterowy profil Ecko Unlimited zdradza bowiem, że prace nad sequelem już trwają. Wprawdzie nie znamy jeszcze ani daty premiery, ani docelowych platform, to fanów pierwszej części z pewnością ucieszy ta wiadomość.
 
Zresztą temat jaki podejmuje gra jest bardzo aktualny. Opowiada bowiem o grupce graficiarzy, którzy hasają po mieście New Radius. Metropolią rządzi tyran mający pod sobą bezwzględną grupę zajmującą się usuwaniem graffiti ze ścian, łapaniem i osadzaniem w więzieniu wszelkich "opozycjonistów" . Wybucha rzecz jasna rebelia, mająca na celu przywrócić porządek w skorumpowanym świecie. O kontynuacji z pewnością więc zrobi się wkrótce głośno.  

Tagi: