Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2014 18:00
Oficjalna reklama live action inFamous: Second Son - fabuła na 12 godzin
953V

Oficjalna reklama live action inFamous: Second Son - fabuła na 12 godzin

"nieSławny" już niedługo ponownie zawita na naszych konsolach, dlatego z tej okazji Sony opublikowało w Sieci oficjalną reklamę live action inFamous: Second Son. Poznaliśmy także informacje dotyczące długości fabuły oraz szczegóły na temat destrukcji otoczenia. 

Zacznijmy od informacji dotyczących kampanii – według przedstawicieli Sucker Punch pierwsze przejście gry ma nam zając od 10 do 12 godzin. W tym czasie zapoznamy się wyłącznie z główną opowieścią, natomiast wszystkie dodatkowe misje to kolejne godziny zabawy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że inFamous: Second Son ma nam zaoferować rozgrywkę, która zachęci do ponownego włączenia gry –  przechodzenie gry na drugi sposób (dobry / zły bohater) ma tak znacząco różnić się od pierwszej rozgrywki, że wszyscy gracze z miłą chęcią spróbują jeszcze raz zapoznać się z tą historią. Oczywiście ponowna gra będzie odrobinę szybsza (znane schematy, miejsca), więc możemy przewidywać, że samo zapoznanie się z fabułą w "Drugim Synu" to około 18 godzin siedzenia przy konsoli, a pozostają jeszcze misje dodatkowe oraz różnorodne przedmioty do zdobycia.  

W temacie destrukcji wiemy, że wszystkie żółte i czarne elementy będziemy mogli niszczyć – jeśli wyładujemy swoją furię na danym elemencie krajobrazu, to będzie on zniszczony do końca przygody. Zachowanie głównego bohatera będzie istotne i różnorodne destrukcje mogą mieć wpływ na kontrolowanie dzielnic.  

Warto nadmienić, że rano pisaliśmy o rekordowym zainteresowaniu inFamous: Second Son.

A na deser zapraszamy na poniższą reklamę, która prezentuje się naprawdę dobrze – w końcu otrzymujemy porządny materiał z tej ciekawej produkcji!

W najnowszym numerze PSX Extreme, który trafił do sprzedaży 26 lutego, znajdziecie nasz playtest inFamous: Second Son. Miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowejZawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: inFamous: second son live action PlayStation 4 Sony Sucker Punch