Portal i Left 4 Dead sequelami tytułów z lat 80.

Gry
674V
Portal i Left 4 Dead sequelami tytułów z lat 80.
Bartosz Dawidowski | 04.09.2010, 17:50

Wiedzieliście, że Left 4 Dead i Portal są sequelami tytułów z 8-bitowych platform? Nie wierzycie? To obejrzyjcie te dwie reklamy z późnych lat 80., które promują obie produkcje.

Wiedzieliście, że Left 4 Dead i Portal są sequelami tytułów z 8-bitowych platform? Nie wierzycie? To obejrzyjcie te dwie reklamy z późnych lat 80., które promują obie produkcje.xxxxx


Kto się nabrał? Nikt? Okej, wiecie, że żartuję. W rzeczywistości chodzi o filmiki-parodie, które nagrała redakcja Gamervision. Oba dzieła odwołują się do stylistyki późnych lat 80. i wczesnych 90. Tanie, kiepskie aktorstwo, głupie hasła marketingowe, słaba jakość sygnału antenowego, w dodatku jeszcze zmasakrowana nagraniem ją na kasetę VHS. Nostalgiczna podróż do dzieciństwa dla wielu z nas.

Trzeba też przyznać, że szczególnie parodia reklamy 8-bitowego Left 4 Dead została zrobiona znakomicie. Gdyby ktoś nie siedział w temacie gier, to z pewnością uwierzyłby, że taka pozycja na "pistolecik" rzeczywiście istniała przed 20 laty i była reklamowana w amerykańskiej telewizji. Kudosy dla twórców tych filmików!
 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper