SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 08.01.2014 15:20
Levelomania - rozstrzygnięcia + informacje
680V

Levelomania - rozstrzygnięcia + informacje

Czas na pierwsze informacje o Levelomanii w nowym roku. Dzisiaj mamy dla Was rozstrzygnięcie ostatniego tygodnia (30.12-5.01) + podsumowanie grudnia, a także garść wieści odnośnie zmian, które wprowadziliśmy w naszej zabawie. 

Niektórzy z Was (zwłaszcza Ci, którzy skrupulatnie liczą swoje punkty) zapewne zauważyli, że system punktacji uległ zmianie. Oczywiście nie możemy napisać o szczegółach, ale możemy zdradzić, iż główny nacisk położyliśmy na odpowiednie zbalansowanie punktacji przyznawanych za różne aktywności. Zależy nam, aby docenieni poczuli się użytkownicy, którzy aktywnie uczestniczą w życiu portalu - komentują, dyskutują, piszą blogi i recenzje. Nowy model punktacji cały czas analizujemy, tym samym ewentualne korekty będą pojawiać się na bieżąco. 

Druga zmiana dotyczy wydłużenia okresów przejściowych, w trakcie których zwycięzca nie może ponownie wygrać nagrody. Dotychczasowy limit 4 tygodni w przypadku Levelomanii tygodniowej wydłużyliśmy do 8 tygodni, natomiast w przypadku miesięcznej odsłony konkursy - z 3 do 4 miesięcy. Limity te weszły w życie z nowym rokiem i obowiązują już aktualnych zwycięzców, których znajdziecie poniżej. Co w przypadku osób, którzy aktualnie są w trakcie okresu przejściowego? Ich obowiązuje jeszcze stary system, tym samym:

Levelomania tygodniowa

  • dexx - wygrana w tygodniu 9-15 grudnia; ma szansę na wygraną już w bieżącym tygodniu
  • Iceman - wygrana w tygodniu 16-22 grudnia; ma szansę na wygraną od przyszłego tygodnia (od 13 stycznia)
  • Senix - wygrana w tygodniu 23-29 grudnia; ma szansę na wygraną w tygodniu zaczynającym się od 20 stycznia
  • Carnage - wygrana w tygodniu 30 grudnia - 5 stycznia; w tym przypadku obowiązuje już 8-tygodniowy okres przejściowy

Levelomania miesięczna

  • dexx - wygrana Levelomania październikowa, kolejną szansę na wygraną ma od odsłony styczniowej
  • Carnage - wygrana Levelomania listopadowa, kolejną szansę na wygraną ma od odsłony lutowej
  • Senix - wygrana Levelomania grudniowa, w tym przypadku ogłoszenie wyników związane jest ze zmianą systemu, tym samym usera obowiązuje 4-miesięczny okres przejściowy (czyli user może wygrać najwcześniej w kwietniu)

To tyle informacji, jeśli chodzi o zmiany w Levelomanii, które weszły w życie wraz z nowym rokiem. Czas na rozstrzygnięcie minionego tygodnia (30.12-05.01) oraz miesiąca. 
 

LEVELOMANIA TYGODNIOWA
 

Poniżej dwudziestka najaktywniejszych userów minionego tygodnia (30.12-05.01). Grę wygrywa użytkownik Carnage. Gratulujemy i prosimy o przesłanie na adres redakcja@psxextreme.pl danych adresowych do wysyłki gry.

Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na 8 tygodni, zaś użytkownikiem miesiąca raz na 4 miesiące.

1. Carnage
2. Iceman
3. BR78
4. kapsell
5. Iron
6. Genzo Ozora
7. dexx
8. montana
9. emas
10. dorotekkk
11. Sephrio
12. dżony
13. Daaku (a już mieliśmy wrzucać osiągnięcie za 9. miejsce ;))
14. Songetsu
15. Roland Ninja
16. Rikimaru83
17. Senix
18. SroQ
19. ahi
20. REALista
 

Levelomania tygodniowa (06-12.01) - Mortal Kombat: Komplete Edition


Osoba, która w okresie od 6 do 12 stycznia zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą Mortal Kombat: Komplete Edition (PS3). Aktualne wyniki dostępne są tutaj.


LEVELOMANIA MIESIĘCZNA
 

Poniżej dwudziestka najaktywniejszych userów grudnia. XCOM: Enemy Within trafia do użytkownika Senix. Gratulujemy i prosimy o przesłanie na adres redakcja@psxextreme.pl danych adresowych do wysyłki gry. 

Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na 8 tygodni, zaś użytkownikiem miesiąca raz na 4 miesiące.

1. Carnage (wygrana w Levelomanii listopadowej)
2. Senix
3. Iron
4. BR78
5. dexx
6. Iceman
7. Daaku
8. kapsell
9. Roland Ninja
10. kosmos01
11. lukasz638
12. SroQ
13. montana
14. Sephrio
15. dżony
16. veteranus
17. REALista
18. Sycho141
19. Rikimaru83
20. Songetsu
 

Levelomania styczniowa - NBA 2K14 (PS3)


Osoba, która w styczniu zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą NBA 2K14 (PS3). Aktualne wyniki dostępne są tutaj.

Wszelkie informacje związane z Levelomanią dostępne są na stronie z regulaminem.
 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Tagi: konkurs levelomania