Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2013 18:37
CD Projekt RED pomaga! Super komputer dla WOŚP
1089V

CD Projekt RED pomaga! Super komputer dla WOŚP

Nieczęsto zdarza się nam pisać o tematyce komputerowej, jednak tym razem cel jest wyjątkowy. Twórcy Wiedźmina wraz z polskim oddziałem firmy NVIDIA postanowili przekazać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy sprzęt. Licytacja komputera zakończy się 12 stycznia 2014 roku. 

Gorąco zapraszamy do licytacji nowoczesnego gamingowego PC NTT GAME G920G X06 z kartą NVIDIA® GEFORCE® GTXTM 780 i motywem wiedźminskim na obudowie. Jest to jedyny w swoim rodzaju sprzęt, który zadowoli zarówno fanów Wiedźmina, jak i entuzjastów nowoczesnej technologii. Cel aukcji jest naprawdę szczytny, więc mamy nadzieję, że komputer znajdzie swojego nabywcę. 

Powyższe słowa znajdziecie w aukcji. Trzeba przyznać, że jest to bardzo miła inicjatywa – podobny komputer można było kupić bodajże rok temu. Sprzęt na pewno znajdzie właściciela, który patrząc na te prześliczne pudełeczko będzie wyczekiwał na datę premiery trzeciego Wiedźmina.

Muszę się Wam przyznać, że patrząc na te parametry chce mi się troszkę śmiać. Dwa komputery w moim domu mają mniej pamięci ram, niż karta graficzna w tym potworze… Śmiech prze łzy! ;) 
 
Aktualna cena to: 1 362,81 złotych, zgadujemy cenę ostateczną? :)

Tagi: aukcja CD Projekt CD Projekt RED nvidia wośp