Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2013 19:24
Ponad 100 bohaterów w nowym Naruto!
2644V

Ponad 100 bohaterów w nowym Naruto!

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków Naruto! Najnowszy tytuł -  Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution - który początkowo został zapowiedziany wyłącznie w Japonii, zadebiutuje w Europie! Szykujcie się na wyśmienitą walkę na nowym poziomie. 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution jest kolejną produkcją w znanym uniwersum. Za tytuł odpowiedzialne jest studio CyberConnect2, które tworzy gry oparte na znanej mandze od 2003 roku. 
 
Gra jest sequelem Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, który zadebiutował na rynku w 2013 roku. Fabuła opowiada losy, które czytelnicy mogą poznać w najnowszych tomikach.
 
Rozgrywka jak w poprzednich odsłonach opiera się na widowiskowych i dynamicznych walkach. Tym razem do dyspozycji graczy oddano ponad 100 wojowników, a dodatkowo dwóch ekskluzywnych bohaterów specjalnie zaprojektował "ojciec” Naruto – Masashi Kishimoto. Jedną z największych innowacji jest  możliwość wykonywania kombinacji ataków nazwanych Ultimate Jutsu oraz łączenia mocy.
 
Liczby i innowacje robią wrażenie, ponieważ dzięki zastosowanym zamianom Ultimate Ninja Storm Revolution jest największym tytułem w historii serii. 
 
Gra zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Natomiast już dzisiaj możemy zerknąć na kilka screenów z tej produkcji. 

Tagi: CyberConnect2 namco bandai Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution