Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2013 08:32
Lindsay Lohan twierdzi, że bez uzgodnienia wykorzystano jej wizerunek w GTA V
3169V

Lindsay Lohan twierdzi, że bez uzgodnienia wykorzystano jej wizerunek w GTA V

Grand Theft Auto V wygenerowało tak ogromne zyski, że teraz niektóre osoby próbują chyba uszczknąć coś z tej uczty dla siebie. Zdaje się, że taki scenariusz realizuje się w przypadku Lindsay Lohan, która zmobilizowała swoich prawników do wytoczenia procesu Rockstar Games. Amerykańska aktorka twierdzi, że deweloperzy wykorzystali jej wizerunek bez pozwolenia.

Wg informotarów serwisu TMZ Lindsay Lohan szykuje się do wytoczenia procesu sądowego przeciwko Rockstar Games. Kobieta twierdzi, że w GTA V znajduje się jej wizerunek - w dodatku pokazujący ją w niekorzystnym świetle.

Wg prawników twórcy bez pozwolenia wykorzystali wizerunek Lindsay Lohan na okładce gry. Chodzi o blondynkę trzymającą telefon komórkowy w dłoni. Podczas jednej z misji w grze dziewczyna przypominająca Lohan prosi postać gracza o pomoc w ucieczce przed paparazzi, a w innym miejscu gracz musi sfotografować jej łóżkowe wyczyny w hotelu Chateau Marmont, w West Hollywood. Lindsay Lohan nie tylko często odwiedza ten przybytek, ale również przez dłuższy czas w nim mieszkała.

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar take two