Final Fantasy Versus XIII dopiero w 2013 roku?

Gry
631V
Final Fantasy Versus XIII dopiero w 2013 roku?
Bartosz Dawidowski | 27.08.2010, 01:38

Liczycie na to, że na nadciągającym Tokyo Game Show zostanie w końcu pokazany porządny kawałek gameplayu FF Versus XIII? Płonne marzenia!

Liczycie na to, że na nadciągającym Tokyo Game Show zostanie w końcu pokazany porządny kawałek gameplayu FF Versus XIII? Płonne marzenia!xxxxx


Serwis Gaming Union miał okazje porozmawiać z Yoshinorim Kitase podczas gamescomu. Redaktorzy dowiedzieli się, że Square Enix raczej nie zamierza wydać FF Versus XIII w 2011 roku:

"Nie mamy jeszcze ustalonej daty premiery. Niestety nie możemy powiedzieć nic na ten temat. Nie możemy też stawiać na 2011 rok" - powiedział Yoshinori Kitase w Kolonii.

Jego słowa znajdą już niedługo odbicie podczas targów Tokyo Game Show. Tetsuya Nomura obwieścił bowiem poprzez swojego Twittera, że na tegorocznym TGS-ie nie zostanie zaprezentowane demo gameplayu Versusa. Jedyne co ujrzymy to bardzo krótki (ok. 1 minuty) filmik, łączący sekwencje z FF Versus XII z FF Agito XIII. W materiale ma znaleźć się kilka przebłysków z grafiki real-time'owej... i tyle.

Duży zaskoczenie? Niespecjalnie. O problemach Square Enix z tempem pracy piszemy w PE i PPE już od dłuższego czasu. Ostatnio ofiarą tego zjawiska padło online'owe FFXIV - przynajmniej w wersji na PS3. Nie zdziwiłbym się, gdyby Versus wylądował na półkach europejskich sklepów dopiero w 2013 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Final Fantasy XV.

Źródło: własne

Widzi Ci się scena z powyższego materiału w wykonaniu Haytera?

Tak.
28%
Nie, Hayter nie nadaje się do tego MGS.
28%
Może spróbujmy Haytera z MGS4 albo PW.
28%
John Cygan.
28%
Richard Doyle.
28%
Jak dla mnie głos pod Big Bossa może podkładać nawet Fronczewski.
28%
Pokaż wyniki Głosów: 28

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper