The 3rd Birthday - gamescomowy trailer!

Gry
710V
The 3rd Birthday - gamescomowy trailer!
Bartosz Dawidowski | 21.08.2010, 16:01

Cloud Strife jest fetyszem Tetsuyi Nomury, o czym przekonaliśmy się już nie raz. Nie tylko Lightning, ale i Aya Brea stała się klonem androgenicznego blondyna. Czy na nowym trailerze 3rd Birthday Aya wygląda bardziej oryginalnie?

Cloud Strife jest fetyszem Tetsuyi Nomury, o czym przekonaliśmy się już nie raz. Nie tylko Lightning, ale i Aya Brea stała się klonem androgenicznego blondyna. Czy na nowym trailerze 3rd Birthday Aya wygląda bardziej oryginalnie?xxxxx


Niestety nie - to cały czas ten sam dziwacznie androgeniczny wygląd. Wiem, że to tylko moje zdanie, ale ja naprawdę wolałem bardziej charakterystyczną, kobiecą buzię Ayi z pierwszej części Parasite Eve. Chlip-chlip.

Przed Wami najnowszy trailer Parasite Eve 3rd Birthday. W 2012 roku Nowy Jork znowu zostaje znowu śmiertelnie zagrożony. Spod ziemi wyłaniają się dziwaczne macki, które tylko czekają, by rozpruć jeansy naszej dzielnej bohaterki. Czy Aya zdoła zniszczyć pomiot szatana czy też oślizgłe mutanty zedrą z niej ostatnią parę skarpetek? Na te pytanie Japońscy gracze znajdą odpowiedź pod koniec 2010 r na PSP.

 

 


 

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper