Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2013 16:07
Zatanna nową bohaterką w Injustice: Gods Among Us
1457V

Zatanna nową bohaterką w Injustice: Gods Among Us

Wczoraj pojawiły się pierwsze informacje, że do ekipy Injustice: Gods Among Us zawita nowa postać, a już dzisiaj możemy rozkoszować się jej urodą. Zatanna pierwszy raz pojawiła się w komiksie DC Comics w 1964 roku! Od tego czasu miała wiele mniejszych lub większych epizodów. Podobno jest zauroczona Robinem, z którym często flirtuje… Pierwszy raz w życiu chciałbym zostać pomocnikiem Batmana.

Gracze już wielokrotnie mogli poznać tę postać. Zatanna pojawiła się w Justice League Heroes, DC Universe Online, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, Young Justice: Legacy oraz Infinite Crisis!

Zaprezentowany materiał pokazuje, że Zatanna w Injustice: Gods Among Us odnalazła swoje miejsce. Piękne ataki, świetne wykorzystanie magii i wyjątkowo ciekawe ciosy specjalne. Jestem pewien, że wielu sympatyków najnowszej produkcji NetherRealm Studios z ogromną radością wypróbuje tę postać. 

W Injustice: Gods Among Us znalazło się wiele ciekawych bohaterów - macie swojego ulubionego? A może chcielibyście kogoś nowego? Dajcie znać!

Tagi: dlc Injustice: Gods Among Us