Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2013 19:14
Nowy materiał z Beyond: Dwie Dusze!
741V

Nowy materiał z Beyond: Dwie Dusze!

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiło się interesujące wideo z nachodzącego wielkimi krokami Beyond: Dwie Dusze!  Gra zapowiada się genialnie i jestem przekonany, że wszyscy fani Fahrenheit oraz Heavy Rain oczekują na premierę z niecierpliwością. Filmik trwa 3 i pół minuty, a w trakcie możecie zapoznać się z małym fragmentem rozgrywki, która jest przeplatany komentarzami twórców.

Jest to drugi z zaplanowanych czterech filmików, dzięki którym możemy dowiedzieć się kilku szczegółów dotyczących tworzenia tej niezwykłej pozycji. Przedstawiciele Quantic Dream opowiadają kolejny raz o interfejsie, mówią o rewolucji, jaką bez wątpienia jest sposób poruszania się głównej bohaterki. Wspominają także o trudności w przedstawieniu piętnastu lat życia Jodie.

Prosta sprawa: jeśli czekacie na ten tytuł, a nie boicie się skromnych spoilerów – oglądajcie! Jeśli natomiast nie chcecie psuć sobie zabawy oglądaniem małych fragmentów rozgrywki, poczekajcie do premiery, która odbędzie się już w październiku.

Tagi: Beyond: Two Souls Quantic Dream