Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.07.2013 09:55
Dead or Alive 5 Ultimate - nowy zwiastun i masa świeżych informacji
777V

Dead or Alive 5 Ultimate - nowy zwiastun i masa świeżych informacji

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w Dead or Alive 5 Ultimate będziemy mogli zagrać również w modelu free-to-play. Dziś przychodzi pora na liczne filmiki ze świeżym gameplayem.

"Core Fighters" pobierzemy za darmo PS Store, ale będzie to tylko okrojona wersja japońskiej mordoklepki. Gra zaoferuje czterech wojowników (Kasumi, Ayane, Ryu oraz Hayate) i wszystkie tryby dostępne w wersji pudełkowej, nie licząc fabularnego. Story Mode będzie można dokupić za niecałe 15 dolarów, a każdego dodatkowego zawodnika za 3,99$. Wersja cyfrowa pozwoli na rywalizację online z posiadaczami normalnej wersji Ultimate, sprzedawanej w pudełkach (tutaj dostępna będzie również wersja na X360).

Team Ninja podzieliło się z nami kilkoma ciekawymi materiałami z DoA5 Ultimate. Na pierwszy ogień idzie zwiastun, a następnie skupimy się na kolejnych szczegółowych mechanizmach gameplayu. Twórcy odsłaniają m.in. działanie nowego "Movie Theatre", który pozwoli na gapienie się na biedne i bezbronne zawodniczki z każdego możliwego kąta. Nie zróbcie im krzywdy. 

Tagi: dead or alive 5 Team Ninja