Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2013 09:21
Uderzenie Conana O'Briena - targi E3 2013 na wesoło
899V

Uderzenie Conana O'Briena - targi E3 2013 na wesoło

Targi E3 2013 przeszły do historii już 2 tygodnie temu, ale w Sieci cały czas lądują świeże materiały, podsumowujące imprezę. Jeden z najciekawszych, z z pewnością najśmieszniejszych filmików, przygotował Conan O'Brien. Musicie to obejrzeć.

Amerykański komik zaczyna od podsumowania sytuacji w branży, która "stara się przetrwać w ciężkich czasach". Zapewne z tego powodu, że młodzież dzisiaj "woli czytać książki i wędrować po lesie". Następnie Conan odkrywa ku swojej wielkiej uciesze, że impreza wypełniona jest atrakcyjnymi kobietami. Gdzieś w tle przewijają się informacje o next-genie Sony i halucynogennych growych doświadczeniach ("na ile trzeba być na haju, by w to grać?"). Następnie ostrze satyry Conana uderza w Microsoft, próbujący udowodnić mu, że Xbox One to najlepsza konsola wszechczasów, "bo Kinect odczytuje Twój rytm serca". Okazuje się też, że deweloperzy to ortograficzni ignoranci, którzy nie potrafią właściwie zapisać nazwy własnej gry ("Ryse"). Pod koniec Conan podnieca się Wii U - okazuje się, że dzięki nowemu Mario Kart Nintendo zawojuje świat.

Nasze wrażenia z targów (trochę poważniejsze) sprawdźicie w najnowszym numerze PE, który właśnie wylądował w salonach prasowych.


Tagi: e3 2013 humor next-gen