Co z premierą Arcanii na PS3?

Gry
708V
Co z premierą Arcanii na PS3?
Bartosz Dawidowski | 10.08.2010, 07:32

Przy okazji dostarczenia Wam dwóch trailerów Arcanii: Gothic 4 wspominałem o plotkach dotyczących opóźnienia premiery gry w wersji na PS3. Wreszcie możemy wyjść ze strefy domysłów.

Przy okazji dostarczenia Wam dwóch trailerów Arcanii: Gothic 4 wspominałem o plotkach dotyczących opóźnienia premiery gry w wersji na PS3. Wreszcie możemy wyjść ze strefy domysłów.xxxxx


Mam dla Was oficjalne informacje od JoWooD Entertainement i DreamCather Games. Arcania: Gothic 4 pojawi się w sklepach 12 października 2010 roku, ale wyłącznie w wersji na X360. Niestety, ale spełnia się pesymistyczny scenariusz: właściciele PS3 na tego sandboksowego erpega muszą zaczekać do 2011 roku (maksymalnie do maja-czerwca). Pozostaje się tylko uzbroić w cierpliwość. Swoją drogą to xboksowy termin premiery (12 października) wydaje się dosyć niefortunny - 10 dni później rozpoczyna się przecież nowa, post-apokaliptyczna przygoda w Fallout: New Vegas. Nie mam żadnych wątpliwości na co w październiku swoje pieniądze przeznaczy większość właścicieli X360.
 

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper