Na Devil's Third jeszcze trochę poczekamy

Gry
467V
Na Devil's Third jeszcze trochę poczekamy
Bartosz Dawidowski | 10.08.2010, 06:08

Pamiętacie pierwszy, bardzo efektowny trailer Devil's Third? W czerwcu Tomonobu Itagaki wyjawił, że jego najnowsza gra jest ukończona dopiero w 10%. Czy coś się ruszyło z dewelopingiem?

Pamiętacie pierwszy, bardzo efektowny trailer Devil's Third? W czerwcu Tomonobu Itagaki wyjawił, że jego najnowsza gra jest ukończona dopiero w 10%. Czy coś się ruszyło z dewelopingiem?xxxxx


Zaryzykowałem przed E3 tezę, że nową grę twórcy Ninja Gaiden zobaczymy dopiero w 2012 roku. Niestety wygląda na to, że jest jeszcze gorzej, niż moje przypuszczenia - krystalizuje się nam sytuacja podobna jak z premierą Street Fighter X Tekken. Według THQ Devil's Third pojawi się na rynku w wersji na PS3 i X360 dopiero w okolicach marca 2013 roku.

Spory zawód, prawda? Z drugiej strony może to i lepiej, że Valhalla Game Studios chce tak drobiazgowo dopracować swój nowy tytuł. Jest to też dobry znak dla długości kadencji current-genów. Wygląda na to, że deweloperzy jeszcze przez bardzo długi czas będą supportować PS3 i X360. Pojawia się jednak pytanie czy warto robić graczom apetyt trailerami na tytuł, nad którym jeszcze tak długo będą prowadzone prace?


 

Dalsza część tekstu pod wideo
Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper